BASEUS TM01 2-PORT USB CAR CHARGER + TRANSMITER FM BLACK

62,10 

27 w magazynie

EAN: 6953156278721 SKU: 2119c9d0c00d Kategoria:

Opis

Najnowsza wersja transmitera Bluetooth FM od firmy Baseus służy do przesyłania dźwięków z urządzeń mobilnych wyposażonych w bluetooth na głośniki samochodowe z wykorzystaniem wbudowanego radia – przy pomocy fal radiowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet stare radio samochodowe (bez bluetooth czy mp3 – nawet kasetowe) może działać jak nowoczesny odtwarzacz muzyki lub służyć jako zestaw głośnomówiący podczas jazdy.

Kolejną zaletą jest możliwość odtwarzania muzyki z pamięci przenośnej pendrive. Ten model został również wyposażony w wyświetlacz LED oraz potencjometr z zintegrowanym przyciskiem multifunkcyjnym. Dodanie tych elementów pozwoliło całkowicie wyeliminować konieczność instalowania dodatkowej aplikacji w telefonie ponieważ wszystkie wymagane elementy do obsługi transmitera znajdują się na jego panelu.

Wyświetlacz LED służy do ustawiania częstotliwości oraz monitorowania stanu naładowania akumulatora. Działa w oparciu o technologię bluetooth 4.2 oraz o algorytmy cyfrowej redukcji szumów przez co przekazywany dźwięk jest najwyższej jakości. Dzięki temu transmiterowi będziesz mógł słuchać bezprzewodowo muzyki znajdującej się na Twoim telefonie jak i z aplikacji takich jak: OpenFM, Spotify, Youtube.

Urządzenie zostało skonstruowane w taki sposób aby pasowało do większości wersji gniazd zapalniczki.

Ładowarka została wyposażona w dwa wydajne porty USB 2,4A. Zaawansowany system zarządzania energią zapewnia optymalny prąd ładowania, który zapewnia stabilną i bezpieczną pracę eliminując ryzyko uszkodzenia ładowanego urządzenia. Nowoczesny design urządzenia będzie pasował do każdego wnętrza.

CECHY PRODUKTU:
– 100% Oryginalny
– Zintegrowany czytnik kart micro SD
– Przyciski zmieniające utwór
– Zintegrowany mikrofon HD
– Inteligentne ładowanie
– Napięcie wejściowe: 12-24V
– Napięcie wyjściowe: 5V/2.4A
– Kompatybilność z iOS, Android
– Zapakowany w oryginalne opakowanie

ZESTAW ZAWIERA:
1 x Ładowarka Baseus

Dodatkowe informacje

Waga0.08 kg